Наша адреса: Україна, місто Харьків, вулиця Клочковская, 337а, телефони +38(068) 446-86-98, +38(099) 423-88-09

 
Комп'ютерна томографія на SIEMENS SOMATOM go.Up

У нашому діагностичному центрі комп'ютерна томографія всіх органів і систем здійснюється за допомогою сучасного томографа SIEMENS SOMATOM go.Up, що має високі технічні характеристики.

SOMATOM go.Up дозволяє виконувати сканування з низьким променевим навантаженням, проводити високоякісні ангіографічні дослідження судин з хорошим контрастним посиленням, субміліметровими зрізами і точної синхронізацією в часі. SOMATOM go.Up виконує сканування великих діапазонів за одну затримку дихання з високим просторовим дозволом, що підвищує якість діагностики особливо дрібних судинних структур. SOMATOM go.Up відрізняється високою якістю отриманих зображень.

Томограф обладнано столом для досліджень з діапазоном сканування до 160 см і максимальним навантаженням 227 кг, що дозволяє сканувати пацієнтів з великою вагою.

Завдяки КТ-системі SOMATOM go.Up медперсонал може проводити більшу частину часу з пацієнтом - це підвищує ефективність підготовки, точність і контроль інструкцій, це більш комфортно для пацієнта і дозволяє запобігти руховим артефактам.

Система SOMATOM go.Up заснована на новому мобільному робочому процесі, в ній реалізована низка інноваційних рішень, які допомагають підвищити рівень комфорту для пацієнта і забезпечити високий рівень діагностики.