Наша адреса: Україна, місто Харьків, вулиця Клочковская, 337а, телефони +38(068) 446-86-98, +38(099) 423-88-09

 
Комп'ютерна томографія на SIEMENS SOMATOM go.Up

У нашому діагностичному центрі комп'ютерна томографія всіх органів і систем здійснюється за допомогою сучасного томографа SIEMENS SOMATOM go.Up, що має високі технічні характеристики.

SOMATOM go.Up дозволяє виконувати сканування з низьким променевим навантаженням, проводити високоякісні ангіографічні дослідження судин з хорошим контрастним посиленням, субміліметровими зрізами і точної синхронізацією в часі. SOMATOM go.Up виконує сканування великих діапазонів за одну затримку дихання з високим просторовим дозволом, що підвищує якість діагностики особливо дрібних судинних структур. SOMATOM go.Up відрізняється високою якістю отриманих зображень.

Томограф обладнано столом для досліджень з діапазоном сканування до 160 см і максимальним навантаженням 227 кг, що дозволяє сканувати пацієнтів з великою вагою.

Завдяки КТ-системі SOMATOM go.Up медперсонал може проводити більшу частину часу з пацієнтом - це підвищує ефективність підготовки, точність і контроль інструкцій, це більш комфортно для пацієнта і дозволяє запобігти руховим артефактам.

Система SOMATOM go.Up заснована на новому мобільному робочому процесі, в ній реалізована низка інноваційних рішень, які допомагають підвищити рівень комфорту для пацієнта і забезпечити високий рівень діагностики.

 

МРТ і КТ «уві сні», анестезія

Обстеження на магнітних МРТ томографах абсолютно безболісні. Але для деяких пацієнтів такі процедури все ж стають випробуванням. Часом пацієнти бояться замкнутих просторів. Буває, що люди починають відчувати страх, коли тривалий час знаходяться всередині апарату. Для найбільш ефективного проведення МРТ (особливо головного мозку) необхідна повна нерухомість пацієнта. Лежати нерухомо в такому апараті іноді потрібно до сорока хвилин.

Обстеження на комп'ютерному томографі (КТ) пацієнт проходить набагато швидше: обладнання сканує організм буквально за лічені секунди. Але і на такий короткий відрізок часу потрібно зафіксувати тіло в певному положенні, а також введення контрастної речовини краще проводити в супроводі анестезіолога (особливо у дітей раннього віку). Кращим виходом в даній ситуації вважається короткочасний сон або седація. У дітей до року можливе проведення дослідження в стані фізіологічного сну.

Показання для МРТ (або КТ) з анестезією:

  • гіперактивність дитини з особливостями ЦНС;
  • боязнь замкнутого простору;
  • діти з посттравматичним вимушеним положенням тіла (МРТ суглобів, хребта);
  • епісиндром, розлади психіки

Читати подробиці: МРТ і КТ «уві сні», анестезія →