Наша адреса: Україна, місто Харків, вулиця Клочківська, 337а, телефони +38(068) 446-86-98, +38(099) 423-88-09

 
Магнітно-резонансна томографія (МРТ) грудного відділу хребта

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) грудного відділу хребта дає можливість фахівцям виявити та диференціювати анатомічні зміни хребців, міжхребцевих суглобів та реберно хребцевих з'єднань, міжхребцевих дисків, оцінити стан спинного мозку та нервових корінців.

За допомогою МРТ лікарі нашого діагностичного центру виявляють різні травми грудного відділу хребта і спинного мозку. Діагностують та стадіюють дегенеративні зміни, остеохондроз. Визначають вроджені аномалії розвитку органів в досліджуваній зоні, наявність пухлин хребта. Крім того, даний метод діагностики дозволяє виявити патології магістральних судин спинного мозку. МРТ незамінна при діагностиці захворювань спинного мозку (розсіяний склероз, запальні зміни, новоутворення, інфаркти).

МРТ широко застосовується в неврологічній, онкологічної та нейрохірургічної практиці для діагностики різних захворювань, уточнення стадії і гостроти патологічного процесу, підбору лікування за наявності точного діагнозу, вирішення питання про хірургічне лікування, контролю його ефективності або виявлення ускладнень, а також для профілактики і раннього виявлення змін в організмі (новоутворень, дегенеративних процесів і ін.).

Як правило, отримані при МРТ нативні (безконтрастні) зображення є досить інформативними. Однак, інколи пацієнтові призначають МРТ грудного відділу хребта з контрастним підсиленням, це розгорнуте дослідження, що дозволяє оцінити структуру тканин ділянки обстеження. Дана методика дозволяє диференціювати новоутвори, оцінювати вогнищеві зміни спинного мозку. це розгорнуте дослідження, що дозволяє оцінити структуру тканин і клітин організму.

Після закінчення процедури обстеження лікар-ренгенолог протягом найшвидшого часу проводить оцінку отриманих даних та пише висновок. У складних випадках час опису може бути збільшений, для деталізованого опису змінених органів та тканин, підвищення достовірності результатів дослідження.

МРТ) грудного відділу хребта" src="/images/articles/mrt/mrt-grudnogo-viddilu-2.jpg" alt="Магнітно-резонансна томографія (МРТ) грудного відділу хребта" width="1200" height="900" />

Результати обстеження зберігаються на диск, додатково друкується термоплівка, де зображені найінформативніші томографічні зображення.

Якщо у пацієнта чи лікуючого лікаря виникають питання по проведеному обстеженню, наші лікарі-рентгенологи - завжди виділять для цього час.