Наша адреса: Україна, місто Харків, вулиця Клочківська, 337а, телефони +38(068) 446-86-98, +38(099) 423-88-09

 
МРТ головного мозку, діагностика в Харкові

Під час магнітно-резонансної томографії (МРТ) голови використовується потужне магнітне поле, радіохвилі та комп’ютер для отримання детальних знімків мозку та інших черепних структур. Такий тип діагностики — ідеальний для виявлення стану головного мозку, оскільки дозволяє робити дуже чіткі та деталізовані зображення, на відміну від інших методів візуалізації. Під час проходження МРТ пацієнт не отримує променевого навантаження, тому вона вважається безпечнішою за рентгенографію і КТ.


На нашому МРТ-сканері, MAGNETOM Amira 1.5Т від фірми Siemens, ми можемо отримувати скани із товщиною зрізу менше одного міліметра, що відіграє важливу роль, якщо виникає потреба виявлення порушень у невеликих структурах мозку, таких як гіпофіз і стовбур мозку. Великою перевагою МРТ є можливість отримання мультипланарних зображень і 3D-реконструкцій у ході обстеження.


У деяких випадках (5% від усіх обстежень) використовується МРТ з контрастом. Такий варіант сканування дозволяє краще візуалізувати певні структури, диференціювати осередкові зміни чи новоутворення. Під час процедури через внутрішньовенний катетер в організм вводиться контарастна речовина (препарат на основі парамагнетика гадолінія не містить йоду).

Магнітно-резонансної томографія голови та головного мозку в Харкові


Якщо ви схильні до клаустрофобії, алергії чи маєте імплантовані металеві імплантати, попередьте медперсонал або лікаря заздалегідь.


У більшості випадків для пацієнтів з металевими імплантатами обстеження на МРТ є безпечним, але є й виключення (кохлеарний (вушний) імплантат, серцеві дефібрилятори, кардіостимулятори й т.і.). У разі наявності у вашому організмі цих або аналогічних пристроїв, уточніть у лікаря про можливість проходження магнітно-резонансної томографії.

Якщо вам потрібно пройти МРТ, зверніться до нашого лікувально-діагностичного центру. Ми спеціалізуємося на різних видах діагностики, таких як УЗД, МРТ, а також на лабораторних аналізах. У нашому розпорядженні новітнє обладнання і висококваліфіковані спеціалісти.

Завітайте до нас і будьте впевнені в діагностичних даних, наданих нашими спеціалістами!